Стипендије за мастер студије пословне аналитике и финансија

Централно-европски универзитет обавештава све заинтересоване о могућности да аплицирају за стипендије за мастер програме у области пословне аналитике и финансија за 2020/21. годину.

Доступно је најмање 10 – 15 стипендија у оквиру следећих програма:

• Будућност великих података: финансирана од стране Лондонске инвестиционе фирме, стипендијом покривено до 100% трошкова школарине, менторски програм, могућа пракса у Лондону
  • Морган Стенли: плаћена пракса са могућношћу запослења, стипендијом покривено до 60% школарине
  • Жене у технологији: омогућене од стране BlackRock корпорације, стипендијом покривено до 100% школарине, менторски програм, могућа пракса која води ка запослењу.

Рок за пријаву: 30. јануар 2020.

За овај програм могу аплицирати кандидати који су завршили основне студије у области економије, статистике, природних наука, компјутерских наука и инжењерства.

Програми су смештени у Будимпешти са студијским путовањима у Беч. Дизајнирани су тако да омогуће студентима да у било које време уђу у стаж или посао.

Више информација о овом програму стипендија можете видети овде.