Стипендије за мастер студије на Универзитету у Хаену за академску 2017/18. годину

Универзитет у Хаену додељује 45 стипендија талентованим студентима из читавог света који желе да похађају мастер студије на Универзитету у Хаену.

Профил кандидата:

• Завршене основне студије које их квалификују за похађање мастер програма;
  • Минимална просечна оцена 7 остварена током претходног нивоа студија.

Настава ће се одвијати на шпанском језику (са изузетком мастер програма у области телекомуникационог инжењерства), па је препоручено познавање шпанског језика на нивоу неопходном за неометано похађање курсева.

Листу доступних мастер програма можете погледати овде.

Стипендија подразумева изузеће од трошкова школарине и административних услуга, годишњи додатак на конто трошкова живота, као и бесплатне курсеве шпанског језика за кандидате ван шпанског говорног подручја. Универзитет у Хаену ће, такође, дати потребну подршку при пријави за визу.

Рок за пријаву: 30. април 2017. године

Пријава се одвија путем онлајн апликационог формулара који можете наћи овде.

Приликом пријаве кандидати морају одабрати један мастер програм и не могу бити поднете више од 2 пријаве по кандидату.

Заједно са пријавним формуларом, потребно је аплоудовати следећа документа у електронском формату (pdf):

• Копија пасоша или личне карте;
  • Потврда о академском успеху укључујући стечене оцене;
  • Копија дипломе (у случају да су већ завршене основне студије).

Резултати селекције кандидата биће познати у мају или јуну 2017. године.

Брошуру програма на енглеском језику можете погледати овде.

Више информација о овом програму стипендија можете наћи на званичној интернет презентацији Универзитета у Хаену.

Контакт:

International relatons office