Стипендије за мастер студије на Università della Svizzera italiana у Швајцарској

Фондација Факултета у оквиру Università della Svizzera italiana у Лугану, Швајцарска, додељује стипендије за мастер студије на Економском факултету, Факултету за комуникације и Факултету за информатику УСИ универзитета.

Стипендије су намењене студнетима чије мастер студије на неком од факултета овог универзитета почињу у септембру 2014. године.

Профил кандидата:
  • Завршене основне студије
  • Примљени на неки од мастер програма ових факултета

Рок за пријаву: 31. јул 2014. године

За школску 2014/15. годину, Фондација за Факултете при УСИ доделиће укупно 60 једнократних стипендија у вредности од 4.000 ЦХФ.

Напомена: Одвојени су процеси пријаве за стипендију и на жељени мастер програм овог Универзитета. Да би могли да аплицирају за стипендију, заинтересовани кандидати морају бити примљени на неки од мастер програма.

Више о програму видети на: линк1, линк2

Извор: studentskizivot