Стипендије за мастер студије на Швајцарском федералном институту за технологију у Цириху

Швајцарски федерални институту за технологију у Цириху (ETH Zurich)  пружа подршку изузетним студентима мастер студија кроз своја два програма стипендирања:

• Excellence Scholarship & Opportunity Programme (ESOP) – студентима омогућава стипендију, менторски програм и умрежавање у оквиру ЕТХ Фондације. Стипендија покрива пуне трошкове студија и живота током трајања мастер студија (три или четири семестра).
  • Master Scholarship Programme (MSP) омогућава парцијалну стипендију, као и додатне могућности кроз додатне стипендије или асистентску праксу.

За овај програм стипендија могу конкурисати студенти са изузетним академским успехом који желе да похађају мастер студије на Швајцарском федералном институту за технологију у Цириху.

Одлука о селекцији кандидата ће бити позната средином марта 2019.

Рок за пријаву: 15. децембар 2018. године

Више информација о овом програму стипендија можете наћи овде.