Стипендије за мастер и докторске студије у Абу Дабију

Масдар Институт нуди квалификованим студентима из читавог света могућности за упис на програме мастер и докторских студија Масдар Института науке и технологије у Абу Дабију.

Доступно је 9 акредитованих мастер програма у области науке и инжењерства и интердисциплинарни програм докторских студија.

Профил кандидата:

• завршене основне студије у области природних наука, инжењерства или информационих технологија
  • поседовање међународно признатих сертитификата познавања енглеског језика (IELTS, TOEFL)

Квалификовани прихваћени студенти ће добити пуну стипендију, која покрива: пуне трошкове школарине, трошкове уџбеника, повраћај трошкова полагања GRE и TOEFL теста, трошкове смештаја, месечну новчану накнаду, трошкове здравственог осигурања и годишњу повратну карту до матичне земље.

Рок за пријаву за студије које почињу у јесењем семестру 2015: 31. мај 2015. године

Више информација видети овде

Извор: studentskizivot