Стипендије за докторске студије хемијске билогије на Универзитету Копенхаген у Данској

Универзитет Копенхаген нуди трогодишње потпуно финансиране стипендије за похађање докторских студија хемијске билогије у Центру за еволуционарну хемијску билогију, на департману за хемију.

За овај програм могу конкурисати кандидати који имају завршене мастер студије хемије или фармације, релевантно радно искуство и познавање језика.

Да би могли конкурисати за стипендију, заинтересовани кандидати морају бити регистровани као студенти докторских студија на Факултету природних наука универзитета Копенхаген.

Рок за пријаву: 01. мај 2014.

Напомена: одвојени су процеси пријаве на жељени студијски програм и за стипендију. Да би могли да аплицирају за ову стипендију, заинтересовани кандидати морају бити примљени на програм докторских студија на универзитету Копенхаген.

Више о програму видети овде