Позив за пријаву за стипендирану мобилност на Економском универзитету у Катовицама (Пољска)
Конкурс за Економски факултет

ЕРАСМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ

У складу са потписаним интер-институционалним уговором за размену са Економским универзитетом у Катовицама студенти Економског факултета Универзитета у Крагујевцу могу се пријавити за стипендирану мобилности и то:

• студенти основних и мастер академских студија (размена у трајању од једног семестра)

Доступна студијска област: Economics, Business and Administration

Рок за достављање пријава: 25. октобар 2017. године, до 12:00 сати.

Потребна документа за пријаву:

• Пријавни формулар (молимо преузмите формулар)
  • Предлог уговора о учењу (молимо преузмите формулар)
  • Потврда са факултета да сте редован студент (и превод на енглески језик*)
  • Листа положених испита (са свих нивоа студија) (и превод на енглески језик*)
  • Потврда/сертификат о познавању енглеског језика (мин. Б1 ниво)
  • Биографија на енглеском језику
  • Копија пасоша

По истеку рока за пријаву Универзитету у Крагујевцу, Комисија за селекцију кандидата врши академску процену свих пријава у складу са Правилима и условима за селекцију студената, наставног и ненаставног особља Универзитета у Крагујевцу и доставља ранг листу пријављених кандидата Економском универзитету у Катовицама.
Након тога, селектовани кандидати морају испратити пријавну процедуру Економског универзитета у Катовицама, која се врши путем онлајн портала.

Више информација о Економском универзитету у Катовицама можете погледати ОВДЕ.

Студијску понуду можете пронаћи ОВДЕ.

Академски календар погледајте ОВДЕ.

Информације за стране студенте погледајте ОВДЕ.

1. Мобилност студената реализоваће се у летњем семестру академске 2017/18. године.

2. Приликом припреме Уговора о учењу потребно је да се студенти консултују са Еразмус+ координатором на свом факултету (проф. др Ненад Станишић), односно са шефом Катедре и предметним наставницима.

3. Информације о стипендији и студијском боравку:

• Месечна стипендија у износу од 750 евра (за покривање трошкова живота)
  • Покривени путни трошкови (у износу од 275 евра)

Уколико вам је потребна помоћ у припреми докумената, савете можете потражити на сајту ЦзРк-а у нашој секцији Мобилност, као и у Приручнику за мобилност студената. Наравно, увек сте добродошли у Центар, ако имате питање, недоумицу или вам је потребан савет.

Уколико имате питања, можете нас контактирати путем електронске поште или телефона:

Контакт телефон: 034 300 425
Е-пошта: erasmus@kg.ac.rs