Politecnico di Milano: Отворен конкурс за пријављивање на други семестер мастер студија

Универзитет Politecnico di Милано вас обавештава да је отворен конкурс за пријављивање на други семестар мастер студија.

Рок за пријаву: 25. јул 2016. године

Настава на другом семестру почиње у марту 2017. године.

Студенти уписани на други семестар прате предавања другог, а затим првог семестра, четвртог, а затим трећег семестра. Сви предмети су једносеместрални, тако да је овакав вид студирања могућ.

Студентима ће бити доступне PLATINIUM, GOLD и SILVER стипендије, као и DSU стипендије.

Студенти који су примљени на прву годину мастер студија (први семестар 2016/17.) могу наћи важне информације везане за уписну процедуру на следећем линку.

Иван Мангов је представник универзитета Politecnico di Milano за Србију, Црну Гору и БиХ.

За додатне информације у вези стипендије, пријаве и уписа, можете му се обратити путем мејла  ivan.mangov@gmail.com.

Извор: najstudent