MULTIELE Erasmus Mundus стипендије за мастер студије у области учења и наставе шпанског језика

MULTIELE (Master in Learning and Teaching Spanish in Multilingual and International Contexts) програм стипендија за мастер студије намењен је особама које раде или намеравају да раде у области наставе шпанског језика у вишејезичној и интернационалној средини.

Циљ програма је обука стручњака у настави шпанског језика као другог или страног језика.

Трајање програма: 2 године

Профил кандидата:
  • диплома основних студија или њој еквивалентну диплому (са најмање 3 или 4 године универзитетских студија), примарно у дисциплинама повезаним са студијама хиспанистике, лингвистике, филологије, модерних језика и наставе.
  • Познавање шпанског (C1 ниво) и енглеског језика (најмање B2 ниво)
Стипендија покрива месечну новчану накнаду, трошкове школарине и наставе, као и трошкове пута, смештаја и регистрације.

Рок за пријаву: 15. 12. 2013.

Више о програму и начину пријаве видети на: Multiele

Извор: Najstudent