Мастер студије у Белорусији у акдемској 2014/2015. години

Амбасада Републике Србије у Минску доставила је овом Министарству информацију о програму мастер студија за 10 области за школску 2014/2015. годину.

Области: право, светска економија, економија и национални менаџмент, менаџмент друштвених и економских система, иновациони менаџмент, менаџмент пројектних улагања у државно-приватним партнерствима, манаџмент права и регулације у друштвеном и економском сектору, технике ХР менаџмента, менаџмент друштвених и економских система, Е-влада.

Документа за пријаву: пријавни формулар, копије диплома и листа положених испита (оврена од стране судског тумача, копија пасоша или оверена копија извода из матичне књиге рођених, лекарско уверење, такође оверено од стране судског тумача, 2 слике, листа и копија објављених научних радова (уколико постоји).

Документа послати поштом на адресу:
22, Karl Marx Str.
220030 Minsk
Belarus
Academy of Public Administration under the aegis of the President of the Republic of Belarus
Centre for International Cooperation and Educational Programmes
Room 201

Интрнационални студенти могу поднети пријаве за похађање мастер програма у било ком периоду током године.

Трошкови образовања регулисани су уговорима.

Више информација о овим мастер програмима видети овде.