Конкурс за доделу стипендија Владе Републике Француске за академску 2020-2021. годину

ОДАБЕРИ ФРАНЦУСКУ ЗА НАСТАВАК СТУДИЈА

Студент сте на основним студијама, мастеру или на докторату и желели бисте да остварите свој професионални сан? Студирајте у Француској, одаберите студијски програм нивоа мастер 2 или доктората, на француском или енглеском језику, на универзитету по вашем избору: у Стразбуру, Бордоу, Греноблу или Паризу, или било ком другом универзитетском граду у Француској и остварите своју замисао, захваљујући стипендији коју додељују Амбасада Француске и Француски институт у Србији.

Откријте све могућности и процедуре и конкуришите за стипендију Владе Републике Француске!

Амбасада Француске у Србији и Француски институт у Србији, расписали су нови конкурс за доделу стипендија за 2020-2021. годину за студенте из Србије који желе да наставе школовање у Француској.

Сваке године око 750 студената из Србије одабере Француску за наставак студија у некој од 3500 високошколских установа у Француској. Њих педесетак оствари свој план уз стипендију владе Француске…

Одаберите студијски програм и доставите своју кандидатуру до 16. марта 2020.

Рок за пријаву за стипендије Владе Републике Француске продужен је до 23. марта 2020. године.

Подношење кандидатура:

Француски институт у Србији

Змај Јовина 11, 11 000 Београд

• мејл: vesna.adamovic@institutfrancais.rs
  • тел: 011 / 302-3639
  • мејл: sandra.elezovic@institutfrancais.rs
  • тел: 011/302-3657

Више информацијама о стипендијама за мастер студије можете пронаћи овде

Више информацијама о стипендијама за докторате у коменторству можете пронаћи овде