Конкурс Фондације Горан Љубијанкић

Фондација „Горан Љубијанкић“, чији је оснивач Институт за молекуларну генетику и генетичко инжењерство Универзитета у Београду, расписала је Конкурс за доделу награда за најбоље докторске дисертације и мастер радове из области молекуларне биологије урађене у институтима и на универзитетима у Србији и одбрањене током 2020. године.

Пријаве се подносе до 31. децембра 2020. електронским путем преко линка: docs.google.com

Биографију са библиографијом, као и докторску дисертацију или мастер рад (у pdf формату) послати на адресу Фондације: fondacija.fglj@imgge.bg.ac.rs

Наградни фонд износи 200 000,00 динара.

Награде ће бити додељене 29. јануара 2021. године у седишту Фондације, у библиотеци ИМГГИ, Војводе Степе 444а, Београд.