iSerbia – Мој први сајт 2.0 - стипендије за онлајн курсеве за израду веб сајтова

iSerbia распискује конкурс Мој први сајт 2.0 у оквиру кога ће бити додељено 25 стипендија за онлајн курсеве за израду ЦМС веб сајтова; домен и хостинг за практичну примену стеченог знања.

Циљ програма је да пружи знања и технике неопходне за самосталну израду веб сајта и тиме активно допринесе развоју каријера и/или покретање приватних послова полазника курса.

Аутор најкреативнијег сајта биће награђан таблет рачунаром. Пет аутора најкреативних сајтова добиће могућност да се израде њихови лични профили на сајту Мој први сајт и потенцијални клијенти ће моћи да их ангажују да им израде сајтове.

На конкурс се могу пријавити млади до 32 године старости: средњошколци, студенти свих нивоа студија и незапослени.

Оцењиваће се следеће ставке у пријави:
  • Друштвени активизам - 30%
  • Просек оцена – 20%
  • Идеја за веб сајт - бизнис идеја – 50%

Рок за пријаву: 17. 05. 2014.

Кандидати који су добили стипендију биће обавештени путем мејла о позитивном исходу конкурса. Кандидати ће имати рок 7 дана да потврде своје учешће у пројекту. Уколико након тога кандидат не потврди своје учешће биће контактиран кандидат који је следећи на ранг листи.

Напомена: Кандидати који прођу селекцију биће у обавези да у року предвиђеном за потврду уплате котизацију у износу од 3.499 динара.

Више о програму видети на: iserbia