Хемофарм фондација: Конкурс за доделу стипендија за академску 2014/15. године

Хемофарм фондација расписала је конкурс за доделу 10 нових годишњих стипендија студентима основних академских студија за школску 2014/2015 годину.

Профил кандидата:
  • држављани Републике Србије са сталним местом боравка у РС
  • студенти од III године студија и више (искључујући апсолвенте) на факултетима и академијама чији је оснивач Република Србија
  • у досадашњем студирању остварили просек оцена најмање 8,50.

Осим просечне оцене, приликом одабира, критеријум је и материјално стање студента.

Студенти који су већ остварили право на стипендију по другом основу (осим стипендије иликредита Министарства надлежног за послове просвете и науке), немају право на стипендију Фондације Хемофарм.

Студенти који су у школској 2013/2014 примали стипендију и уписали школску 2014/2015 са просечном оценом на студијама од 8,50 треба да доставе Потврду о упису године са просеком оцена.

Више о документацји за пријаву видети овде.

Рок за пријаву: 21. новембар 2014. године

Пријаве на конкурс слати на адресу:
Фондација Хемофарм,
Београдски пут бб,
26300 Вршац

Више о програму и начину пријаве видети овде.

Извор: najstudent