ДУЛВЕРТОН СТИПЕНДИЈЕ за мастер или докторске студије на Оксфорд универзитету

Дулвертон стипендије намењене су кандидатима који похађају мастер или докторске студије свих предмета доступних на Оксфорд универзитету.

Стипендије су финансиране од стране Дулвертон Траст организације и годишње се додели до 3 стипедије.

Стипендија покрива пуне трошкове школарине и новчани додатак на конто трошкова живота.

Стипендија се додељује за читав период трајања студијског програма.

Стипендије се додељују на основу академских заслуга, а предност ће имати кандидати који нису раније студирали у УК.

Одлуке о додели стипендије ће бити донете у мају 2016. године.

Не постоји одвојен процес пријаве за ову стипендију. Да би били разматрани за стипендију, заинтересовани кандидати морају поднети пријаву за пријем на жељени програм у предвиђеном року.

Рок за пријаву: 08. или 22. јануар 2016. године (у зависности од програма за који се пријављујете)

Више о студијским програмима можете видети овде.

Напомена: кандидати заинтересовани за мастер/докторске студије на универзитету Оксфорд, морају поседовати међународно признате сертификате познавања енглеског језика.

Више информација о програму можете видети овде.