Додатни позив за мобилност наставног и ваннаставног особља у оквиру Basileus V програма

Отворен је додатни позив за мобилност у оквиру Basileus V (Ерасзмус Мундус Акција 2) програма.

Рок за пријаву: 10. мај 2015. Године

Рок је продужен до 18. маја 2015. године

У оквиру овог позива доступне су стипендије за размену академског и административног особља у трајању од месец дана.

Запослени на Универзитету у Крагујевцу могу аплицирати за мобилност на:

• Alexander Technological Educational Institution (ATEI), Солун, Грчка
  • Lund University, Шведска

Наставно и ваннаставно особље са ЕУ партнерских универзитета, такође, може реализовати мобилност на нашем Универзитету.

Мобилност ће се реализовати у периоду од јесени 2015. до јула 2016. године.

Доступне су стипендије за све студијске области. Приликом попуњавања пријавног формулара заинтересовани кандидати бирају своју студисјку област из падајућег менија. Када планирате мобилност на одређеном универзитету, молимо вас да проверите да ли жељени универзитет има у понуди вашу студијску област (за преглед студијских области погледајте секцију academic offer на сајту програма).

Упутство за кандидате можете видети овде.

Онлајн пријавни формулар можете наћи овде

Више о програму можете видети овде.