Виртуелна радионица за писање предлога пројеката

DAAD Информативни центар Београд организује виртуелну радионицу Писање предлога и апликација за MSCA-индивидуалну стипендију (Marie Sklodowska Curie програм / Европска комисија), коју ће одржати Isabel Herzhoff (KoWi Bonn) и dr Simone Heine (DAAD Информативни центар Београд).

Радионица ће се одржати:
  • 28. априла 2021. године, 10.00 до 13.00 часова
  • 29.априла 2021. године, 10.00 до 11.00 часова

Циљ ове радионице је да представи преглед немачког истраживачког поља и MSCA постдокторске индивидуалне стипендије и пружи младим истраживачима алате и технике при писању пројектних пријава.

Радни језик радионице је енглески.

На радионици могу учествовати студенти докторских и постдокторских студија са универзитета и института у Србији. Од кандидата се очекује добро познавање енглеског језика.

Кандидати заинтересовани за учешће на радионици пријаве могу поднети најкасније до 18. априла 2021. године путем имејла info@daad.rs.

Приликом пријаве потребно је доставити следећу документацију на енглеском језику:

• Мотивационо писмо (максимално 1 страна), укључујући (интернационалну) идеју пројекта (уколико постоји);
  • Биографију кандидата (CV), укључујући листу предходних боравака у иностранству (повезану са Вашим студијама / универзитетом).

За сва додатна питања обратити се DAAD Информативном центру у Београду путем имејла info@daad.rs.