Уколико сте заинтересовани и желите да чујете више информација о могућностима за усавршавање и даље школовање у Француској, Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу вас позива на презентацију стипендија француске Владе.

Среда, 18. јануар 2017. са почетком у 12:00 часова
у просторијама Центра за развој каријере.

На презентацији ће бити представљене могућности за стипендирање студената из Србије који желе да наставе школовање у Француској, преко следећих програма:

• Стипендије за мастер 2 (све области)
  • Стипендије за докторат у коменторству
  • Пост-мастер програм Коперник

Стипендије покривају трошкове школарине (у износу до 1000 €) и живота у Француској, као и социјалног осигурања. Изабрани студенти добијају статус „стипендисте Француске Владе” који им омогућава додатне погодности, као што су помоћ око проналажења смештаја итд.

Презентацију ће држати представници Националне агенције за промоцију француског високог образовања у иностранству - Campus France и Француског института у Србији.

Како бисте се на време информисали и пријавили за ове програме,
придружите нам се на презентацији!

Напомена: Због ограниченог броја места, молимо заинтересоване да се за присуство презентацији пријаве путем линка који могу наћи овде

Рок за пријаву за ове стипендије за академску 2017/18. годину: 17. март 2017. године

Додатне информације:
www.institutfrancais.rs