Априлске радионице: Панел на тему мобилности и студија у иностранству

Драги студенти и наставници,

уз Еразмус+ кредитну мобилност имате прилику да стекнете интернационално искуство и да део својих студија проведете на неком страном универзитету, а све то уз Еразмус+ стипендију! Управо овај панел ће одговорити на питања шта је мобилност и како можете провести семестар у иностранству.

Причаћемо о програмима мобилности, како се пријавити и припремити документа, а о искуству, промени, новинама, пријатељима, путовању и свему што Еразмус јесте чућете од колега са ваших факултета који су то већ пробали и доживели.

Панел ће бити одржан у четвртак 12. априла 2018. године од 12 до 14 часова

Информације о актуелностима из поља мобилности присутнима на панелу представиће Ивана Балшић - сарадник за промоцију мобилности.

Све радионице и презентације су бесплатне и биће одржане у просторијама Центра за развој каријере и саветовање студената - Ректорат, 2. спрат (зграда између Економског и Правног факултета).

Због ограниченог броја места, неопходно је пријавити своје присуство путем online пријаве на следећем ЛИНКУ

Програм Априлских радионица намењених студентима и дипломцима Универзитета у Крагујевцу можете погледати ОВДЕ