Априлске радионице 2018: Подршка младима при запошљавању

У циљу пружања подршке у развоју знања и вештина које ће студентима и дипломцима Универзитета у Крагујевцу бити од значаја при запошљавању и даљем образовању, Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу и ове године организује

Априлске радионице

Заједно са гостима и предавачима, Центар за развој каријере и саветовање студената посветиће месец април пружању подршке у развоју вештина студената и дипломаца нашег Универзитета кроз организовање радионица, предавања, панела и презентација.

Прво у низу предавања -

Подршка младима при запошљавању

биће одржано у среду 04. априла 2018. године од 12 до 14 часова

Предавање ће бити реализовано у сарадњи са Националном службом за запошљавање – Филијала Крагујевац. Кроз излагање и краће вежбе, Весна Луковић из Клуба за тражење посла и Савина Барјактаревић - саветник за планирање каријере, говориће о мотивисању и припреми за разговор са послодавцем као и о успешним алатима тражења посла. Студенти и дипломци ће у току радионице добити и информације о процедури пријављивања на евиденцију Националне службе за запошљавање и услугама које НСЗ пружа.

НАПОМЕНА: због ограниченог броја места заинтересовани се морају пријавити путем ЛИНКА

Предавање ће бити одржано
у Центру за развој каријере и саветовање студената
(Ректорат, 2. спрат, зграда између Економског и Правног факултета)