Онлајн презентација Универзитета Politecnico di Milano

Вебинар о студијама и стипендијама

Драги студенти и дипломци,

Са задовољством вас обавештавамо да ће се у петак, 29. јануара у 17.30 часова одржати онлајн презентација Универзитета Politecnico di Milano, једног од топ 20 светских техничких универзитета.

На вебинару Како уписати мастер на Универзитету Politecnico di Milano имаћете прилику да из прве руке сазнате све о могућностима студирања на овом престижном италијанском универзитету - могућностима уписа, доступним мастер програмима на енглеском језику и стипендијама, као и како изгледа студентски живот у Милану и још много тога.

Вебинар ће се одржати на Zoom платформи, а учешће на вебинару је бесплатно.

Регистрација за учешће на вебинару одвија се на овом линку

Сви регистровани учесници добиће 29. јануара линк за приступање вебинару.

Одлазак у иностранство на мастер студије једна је од најважнијих животних одлука.
Прочитајте на сајту Najstudent: Због чега су мастер студије на Politecnico di Milano идеалан избор?