Универзитет Ка Фоскари Венеција › 200 стипендија за мастер студије

Рок за пријаву: 01. април 2018. године

Држава: Италија

Област: Друштвене науке, Економија, финансије, Језици, књижевност, Медицина, стоматологија,

Ниво образовања:

Опис: Основан 1868. године као прва пословна школа у Италији, венецијански Универзитет Ca’Foscari обухвата широки спектар основних и мастер студија, као и бројне постдипломске програме. Универзитет школује преко 20.000 студената у оквиру 4 основне предметне области:

Уметност и друштвене науке, Наука и технологије, Економија и менаџмент, Језици (рангиран у првих 150 универзитета у овој области)

Школарине и стипендије:

Годишња школарина за мастер студије износи 2100€. Доступно је 100 стипендија које покривају трошкове школарине и 90 стипендија у износу од 5.000€.

Почетак: Септембар 2018. године

Пријављивање: Децембар - април. Платформа за пријављивање отвара се у децембру.

Трајање: 2 године, 120 ЕСПБ

Цена: 2100 евра по години

Језик: енглески језик - Б2 ниво

Стамбена канцеларија помаже студентима да нађу смештај. Ca’Foscari има потписане уговоре са станодавцима и хотелима, те омогућава попусте за студентски смештај.

На следећем линку налази се листа мастер програма , а овде ПДФ брошура Универзитета.

Информације које се односе на неопходне сертификате знања језика можете видети овде.

Више информација о начину пријаве погледајте ОВДЕ