Трећа летња школа друштвене ангажованости и демократије – Позив за пријаву студената

Институт за филозофију и друштвену теорију позива све заинтересоване да се пријаве за учешће на Трећој летњој школи друштвене ангажованости и демократије (ANDEM),  која ће се одржати у периоду од 19. до 23. септембра 2022. у Београду.

Позив је отворен за студенте и студенткиње свих нивоа студија и студијских програма, друштвене активисте и активисткиње и младе људе из земље и региона.

Учесници Школе ће имати прилику да прошире своје знање кроз предавања, дискусије и практичне вежбе које ће водити стручњаци и истраживачи у областима друштвеног ангажмана, активизма, партиципативне демократије, грађанства, филозофије и критичке теорије.

Пријаве су отворене до 30. јуна 2022. године

Важни датуми:
  • Селекција кандидата: до 15. 7. 2022.
  • Обавештавање кандидата о исходу процеса селекције: до 31. 7. 2022.
  • Летња школа: 19–23. 9. 2022.

Учешће у школи је бесплатно, а за ограничен број учесника биће покривени путни трошкови и обезбеђен смештај у Београду.

Програм се одржава на нашем језику.

За сва додатна питања можете се обратити путем имејла letnja.skola@instifdt.bg.ac.rs.

Више о школи можете погледати на следећем линку.