Такмичење за најбољи стручни рад из области управљања иновацијама тј. иновационог менаџмента

Драги студенти и дипломци Економског факултета,

уколико вас занимају иновације, познајете crowdsourcing, NPD и idea management, желите да стекнете практично знање и искуство из области управљања иновацијама и упознате савремене методе иновационог менаџмента  засноване на cloud технологији – ово је прилика за вас!

Економски факултет Универзитета у Крагујевцу у сарадњи са компанијом Intranea решења д.о.о. организује такмичење за најбољи стручни рад из области управљања иновацијама тј. иновационог менаџмента за студенте завршних година основних и мастер академских студија, апсолвенте и дипломце Економског факултета у Крагујевцу.

Стручни рад на енглеском језику (минимум 1000 речи) који се односи на било коју тему из области иновационог менаџмента и CV кандидата треба послати на: office@innovationcloud.com

Четири студента са најбоље оцењеним радовима биће у прилици да освоје 3 месеца стручне праксе и вредне награде:

I награда – 300 евра

II, III и IV награда – 100 евра

Рок за пријаву радова је 10. јун 2018. године

Студенти са награђеним радовима биће обавештени 13. јуна 2018. године

Више информација о такмичењу сазнајте путем телефона 060/0666174 и електронске адресе office@innovationcloud.com