Такмичење у области одрживог развоја и менаџмента енергије 2019.

Go Green in the City Challenge 2019.

Компанија Schneider Electric, међународна компанија специјализована за област управљања енергијом, у 2019. години организује 9. годишњу глобалну студију случаја: Go Green in the City Challenge.

Такмичење је намењено студентима из читавог света који желе да се опробају у решавању студије случаја у области енергетског менаџмента или представе своје идеје за ефикасан енергетски менаџмент у градском окружењу.

Теме такмичења: Одрживи развој и приступ енергији, Зграде будућности, Биљке будућности, Мреже будућности.

Профил кандидата:
  • Студенти основних студија (најмање 2. година студија) и студенти мастер студија;
  • Студенти инжењерства, бизниса, физике, компјутерских наука, математике и других природних наука.

Неопходно је познавање енглеског језика.

Такмичење је отворено за тимове од два учесника, од којих бар један мора бити женско, а оба члана тима морају студирати у истој земљи током трајања такмичења.

Рок за пријаву: 25. мај 2019. године

10 најбољих тимова имаће прилику да своја идејна решења за интелигентан менаџмент енергије представе на финалу такмичења у Барселони и освоје запослење у овој компанији и путовање потпуно финансирано од стране компаније.

Више информација о овом Такмичењу можете видети овде.