Стипендије за праксу у Русији

Студентска организација АИЕСЕК из Крагујевца у сарадњи са АИЕСЕК-ом из Аркхангелска (Русија) нуди студентима треће и четврте године Универзитета у Крагујевцу прилику да се професионално усавршавају на летњем кампу у Аркхангелску.

Циљ пројекта је да се студентима пружи прилика за професионални развој и да кроз рад у интернационалном окружењу стекну искуство које ће им послужити у њиховој даљој каријери.

Трајање програма: од 28. маја 2015 до 31. августа 2015. године

Опис посла: предавање енглеског и матерњег језика на летњем кампу, припрема часова, организовање радионица за децу, организовање и учествовање у спортским манифестацијама и промовисање своје културе.

Профил кандидата:

• студенти 3. и 4. године факултета у саставу Универзитета у Крагујевцу (предност имају студенти Филолошко-уметничог факултета)
  • неопходно познавање енглеског језика (напредни ниво)
  • познавање основа руског језика
  • добре организационе и презентационе вештине
  • искуство у тимском раду

Стипендија коју кандидат добија за време трајања летњег кампа је 10 000 рубаља. Поред тога обезбеђени су смештај и три оброка дневно. Цена учешћа на пројекту је 120 евра у противдинарској вредности.

Рок за пријаву: 28. април 2015. године до 18 часова

Заинтересовани кандидати се могу пријавити на следећем линку

Одабрани кандидати биће позвани на интервју 29. априла 2015. године.

Одабрани кандидати до 28.05.2015. морају бити у Аркхангелску.