Резултати улазног теста на курсу енглеског језика на Б1 нивоу

Ранг листа кандидата који су полагали улазни тест енглеског језика 2020/2021.

Универзитет у Крагујевцу је 26. октобра 2020. године, у оквиру програма Пракса за младе филологе, расписао конкурс за бесплатан онлајн курс енглеског језика у организацији Центра за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу.

За курс енглеског језика пријавило се укупно 189 студената. Улазни тест одржан је у онлајн форми, у понедељак, 23. новембра. Тест је полагало укупно 162 студента.

Улазни тест је успешно положило 138 студената (са остварених преко 51% проценат укупног броја поена на улазном тесту). Пријављени кандидати су бодовани према академском успеху, броју година студирања и према улазном тесту.

Резултате рангирања можете погледати овде.

Укупно 74 студента почиње да слуша наставу на онлајн курсу енглеског језика. Остали кандидати који су положили тест остају на резервној листи, у случају да неко одустане од курса. Од предавача на курсу студенти ће добити детаљне инструкције у вези са приступним подацима на платформи BigBlueButton.