Регионални конкурс за младе дизајнере: Young Balkan designers 2016.

Балкан дизајн мрежа расписала је регионални конкурс за младе дизајнере - Young Balkan designers 2016.

Такмичење за младе дизајнере Балкана ове године организује се под слоганом „Ново аналогно“ и отворено је за производе и концепте који враћају људски додир у процес дизајна и повезују их са материјалима и техникама доступним у култури Балкана.

Како би аплицирали за овај програм, заинтересовани кандидати морају постати чланови Балкан дизајн мреже и морају имати до 35 година старости. Могу бити индивидуалци или групе. Сваки кандидат може поднети више од једног предлога.

Рок за пријаву: 10. април 2016. (23:59 часова)

Кандидати ће моћи да се региструју и поднесу предлоге пројеката попуњавањем онлајн формулара који можете наћи овде

Награде: учешће на талент зони Миксер фестивала (40 радова) и путујућој изложби радова на истакнутим фестивалима дизајна у региону (10 најбољих).

Резултати конкурса биће познати 19. априла 2016. године.

Више информација о овом програму можете видети на: линк1, линк2

Извор: najstudent