Reggae Poster Contest 2014: Конкурс за дизајн реге постера

Отворен је конкурс за дизајн постера Трећег међународног реге такмичења. Циљ такмичења је популаризација реге музике и њеног позитивног утицаја у свету.

Такмичење је отвoрено за дизајнере из читавог света. Постери могу бити производ индивидуалног рада или рада читавог тима. Број предлога који дизајнери могу поднети није ограничен. На такмичење не могу бити послати постери који су већ публиковани.

Постери треба да буду дизајнирани у вертикалном формату, JPG формата, 2953×4134 пиксела при резолуцији  од 150dpi (односно 50x70 cm у штампанј верзији) у RGB систему боја.

Награде: iPad, Wacom Tablet, fonts package worth 500€, књиге, винил плоче, DVD, CD; најбољих 100 постера биће објављени књизи “World-A-Reggae, International Reggae Poster Contest, 2014-2014. Towards a Reggae Hall of Fame”.

Учешће на конкурсу је бесплатно.

Конкурс ће бити отворен од 01. јула до 01. октобра 2014. године.

Више о програму видети овде

Извор: studentskizivot