Red Bull Can You Make It авантура 2016

Желиш бесплатно путовање по Европи и авантуру живота? Спреман си да  7 дана путујеш по Европи без новца и мобилног телефона, користећи Red Bull као једино средство плаћања? Пријави се за Red Bull Can You Make It 2016 авантуру.

Како се пријавити?

Потребно је да оформиш тим од 3 учесника (студента старијих од 18 година) и заједно са њима снимиш једноминутни филм кроз који ћеш испричати зашто је твоја екипа забавна и спремна на седмодневно путовање без новца и уз много изазова.

Рок за пријаву: 14. фебруар 2016. године (10:59 ПМ)

Након слања пријаве, филмови свих тимова ће бити доступни за гласање почев од 14. фебруара 2016 (10:59 ПМ). Тимови који добију највише гласова постају финалисти. Након фазе гласања жири ће одабрати победничке тимове.

У случају да будете одабрани, Red Bull ће авионом послати ваш тим на једну од 5 стартних тачака у Европи, где ћете моћи да започнете своју Red Bull Can You Make It авантуру.

Пријава се одвија на адреси: пријава

Упутства за пријаву можете видети овде

Више информација о овом такмичењу можете наћи овде.