Продужен рок за пријаву на конкурс- Posterheroes: Communication & Graphic Art Contest

Продужен рок за достављање радова на конкурс за графичку комуникацију Posterheroes!

Posterheroes је међународни конкурс за графичку комуникацију и социјалне организације непрофитног културног удружења- Plug.

На овом такмичењу можете учествовати као појединац или као група (група мора имати свог представника) и можете послати максимално два рада.

Неопходно је доставити следеће податке приликом попуњавања пријаве електронским путем:

• Име и презиме кандидата
  • Националност
  • E-mail адреса
  • Назив рада
  • Опис рада на енглеском језику (максимално 500 речи)
  • Категорија (можете бирати између следећих категорија: биодиверзитет, гојазност и неухрањеност, емиграција и имиграција, територијално повезани систем)

Пријава се попуњава на енглеском или италијанском језику. Уколико графика садржи текстуалне компоненте, оне морају бити на енглеском или италијанском.

Технички захтеви:
Ваши радови које шаљете електронским путем морају да испуњавају следеће карактеристике:

• величина: 50×70 cm на 150dpi (2953×4134 pixels)
  • максимум 5 MB
  • постављен вертикално
  • формат: jpg или pdf

Најбољи радови које је жири одабрао биће објављени у каталогу и постаће део путујуће изложбе и будућих догађаја које по завршетку такмичења организују Posterheroes или Plug. Одабрани постери биће објављени на сајту Posterheroes-а до 30. марта 2014. године.

Рок за пријаву на конкурс: 16. март 2014. године

Више о конкурсу можете видети на: Posterheroes

Извор: Najstudent