Пријем нових чланова у AIESEC

Глобална мрежа студената AIESEC, која развија лидерски потенцијал младих у више од 120 земаља света, представља највећу организацију вођену од стране студената. Својим програмима интернационалних пракси и организацијом едукативних и друштвено-одговорних пројеката, AIESEC пружа младима јединствену могућност за лични и професионални развој.

Слоганом Постани боља верзија себе, AIESEC позива студенте који имају циљ да непрекидно уче, унапређују себе и раде на свом личном и професионалном усавршавању да постану део њихове мреже.

Као члан AIESEC-а имаћеш прилику да радиш у тиму са квалитетним људима, да упознаш студенате из иностранства, посећујеш радионице намењене твојим личним и пословним вештинама, комуницираш са медијима и компанијама...

Заинтересовани студенти могу попунити пријаву ОВДЕ.