Пракса за студенте и дипломце Универзитета у Крагујевцу у компанији Sportske Net д.о.о.

Драги студенти и дипломци,

Уколико волите спортске теме, желите да стекнете ново, практично искуство и желите да упознате посао новинара у редакцији, пријавите се на програм праксе који Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу реализује у сарадњи са компанијом Sportske Net д.о.о. из Крагујевца.

Програм праксе:

• обука за новинара у редакцији
  • рад са ментором
  • плаћени путни трошкови
  • пракса у трајању од 3 месеца (флексибилно радно време у договору са ментором, како бисте ускладили обавезе на пракси и на факултету)

Услови за кандидате:

• студенти завршне године свих нивоа студија и дипломци Универзитета у Крагујевцу
  • познавање рада на рачунару
  • добро знање енглеског језика
  • интересовање за област спорта и спортско новинарство

Документа за пријаву:

• CV (препорука Europass формат)
  • Мотивационо писмо
  • Потврда са факултета (или копија индекса), односно уверење о дипломирању

Рок за пријаву: 01. мај 2018. године 18. мај 2018. године

Заинтересовани кандидати пријаву могу доставити путем мејла razvojkarijere@kg.ac.rs или је донети лично у просторије ЦзРК (Ректорат, 2. спрат, зграда између Правног и Економског факултета) сваког радног дана у периоду од 8:00 до 16:00 часова.

Уколико имате додатних питања, можете нас контактирати
путем телефона (034) 300 425
или мејла razvojkarijere@kg.ac.rs