Пракса за студенте и дипломце Универзитета у Крагујевцу у компанији LimesSoft д.о.о.
Драги студенти и дипломци,

Ако желите да стекнете ново, практично искуство, волите спортске или економске теме, занимају вас нове технологије или медицина, интересују вас нове форме медија и желите да видите шта се крије иза посла новинара у редакцији, погледајте нови програм праксе који Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу реализује у сарадњи са компанијом LimesSoft д.о.о. из Крагујевца.

ПРАКСА ЗА СТУДЕНТЕ И ДИПЛОМЦЕ
УНИВЕРЗИТЕТА У КРАГУЈЕВЦУ

Програм праксе:

• обука за новинара у редакцији
  • рад са ментором
  • плаћени путни трошкови
  • пракса у трајању од 3 месеца (флексибилно радно време у договору са ментором, како бисте ускладили обавезе на пракси и на факултету)

Услови за кандидате:

• студенти и дипломци Универзитета у Крагујевцу
  • познавање рада на рачунару
  • добро знање енглеског језика
  • интересовање за једну од понуђених области

1. Нове технологије
2. Медицина и здравље
3. Економија
4. Спорт

Документа за пријаву:

• CV
  • Мотивационо писмо (у мотивационом писму обавезно наведите која вас од горе понуђених тема највише интересује)
  • Потврда са факултета (или копија индекса), односно уверење о дипломирању

Сви заинтересовани кандидати могу послати пријавна документа на: razvojkarijere@kg.ac.rs  или  их донети лично у Центар (Ректорат, 2. спрат, зграда између Правног и Економског факултета) од 8:30 до 16:00 часова.

Рок за пријаву: 24. новембар 2014. до 13:00 часова

Уколико имате питања, можете нас контактирати сваког радног дана путем телефона- (034) 300 425 или путем мејла: razvojkarijere@kg.ac.rs