ПРАКСА ЗА МЛАДЕ ФИЛОЛОГЕ
Конкурс за предавача на курсевима за енглески и немачки језик
у Центру за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу

У склопу програма праксе за младе филологе, студенти Филолошко-уметничког факултета имају прилику да стекну своје прво практично искуство и воде курс енглеског језика (на Б1) нивоу, односно немачког језика на (А1 нивоу) за колеге са других факултета. Курс ће трајати током зимског семестра, а настава ће се одвијати у поподневним терминима, два пута недељно у Центру за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу.

Профил кандидата за предавача и документа за пријаву:
  • Студент завршне године, апсолвент/дипломац, или студент мастер студија на Катедри за енглески/немачки језик Филолошко-уметничког факултета Универзитета у Крагујевцу
  • За пријаву послати: ЦВ, мотивационо писмо, потврду са факултета (или копија индекса), односно уверење о дипломирању

Напомена: У склопу мотивационог писма напишите ваш план организовања наставе, литературу коју бисте користили, и на који начин бисте припремили улазни и завршни тест за учеснике на курсу.

Пријаву на конкурс за предавача можете послати до 07. октобра 2013. године на:
razvojkarijere@kg.ac.rs  или донети лично у ЦзРК (зграда Ректората Универзитета у Крагујевцу, Јована Цвијића бб, 2. спрат)

Уколико имате додатних питања, можете нам писати на: razvojkarijere@kg.ac.rs или нас позовите на (034) 300 425