P&G интернационални ИДС изазов 2014.

Интернационални ИДС изазов заинтересованим какндидатима пружа прилику да открију како изгледа једна недеља у животу менаџера за информације и доношење одлука (Information & Decision Solutions  manager) у компанији P&G. То је интензивни курс током кога ће полазници имати прилику да се упознају са учесницима из  Европе, Блиског Истока и Африке и стекну увид у то како се информационе технологије користе за стицање предности у свету бизниса.

Курс обухвата предавања и серије стварних студија случаја, на основу којих ће полазници стећи јасну представу о томе како овај сектор утиче на све аспекте пословања у P&G компанији.

Време одржавања: 06. – 10. априла 2014. године

Локација: Франкфурт, Немачка

За овај програм могу аплицирати студенти треће и четврте године који:
  • Имају предзнање у области бизниса и информационих технологија
  • желе да развију пословне вештине и вештине управљања путем различитих обука и уз помоћ тренера,
  • добро говоре енглески језик
  • очекују да ће дипломирати за 1 – 3 године

Трошкови пута и смештај обезбеђени од стране организатора.

Рок за пријаву: 01. 02. 2014.

Више о програму и начину пријаве видети на: pg, pg fb

Извор: najstudent