Отворене пријаве за Креативни шок 2019 такмичење у решавању студије случаја

Студентска асоцијација ИСМ Универзитета за менаџмент и економију из Литваније позива све заинтересоване да узму учешће у такмичењу у решавању студије случаја у области друштвеног пословања, под називом Креативни шок.

Учесници треба да реше 2 случаја у прелиминарној рунди. Најбољих 10 тимова окупиће се у Виљнусу, у Литванији, у периоду од 28. новембра до 1. децембра, како би решили финалну студију и такмичили се за главну награду – новчану награду и повратну карту за путовање у земљу по избору.

Током учешћа у овом такмичењу, учесници ће имати прилику да примене свој знања у области менаџмента и маркетинга, покажу своју креативност и прошире знања о друштвеном пословању, стекну интернационално искуство и виде утицај свог рада, будући да су неки случајеви проблеми из стварног живота.

Како би учествовали у овом такмичењу заинтересовани студенти треба да обаве регистрацију (индивидуално или као тимови од 3 или 4 члана) до 6. октобра 2019. до 20.00 часова (по источноевропском летњем времену)

Више информација о овом такмичењу можете видети овде.

За сва додатна питања, можете се обратити организаторима такмичења путем имејла: info@creativeshock.lt.