Отворене пријаве за HAKATON KG 2020

Град Крагујевац и Aмбасада Израела, уз подршку Бизнис иновационог центра Крагујевац и Универзитета у Крагујевцу, организују 31. марта 2020. Hakaton на тему урбане мобилности, као централни део овогодишње манифестације Дани Израела у Крагујевцу.

Програм је намењен тимовима које чине студенти Универзитета у Крагујевцу и/или ученици средње школе техничко-економског усмерења, који имају интереса за апликације, дигитал, ИТ, које занима тема урбане мобилности, који желе да Крагујевац има бољи сервис превоза за грађане и који желе да дају свој допринос граду у коме живе.

Неопходно је знање енглеског језика.

Рок за пријаву тимова (2-4 члана) је 1. март 2020, а победнички тим очекује новчана награда у износу од 500 долара у динарској противвредности, као и бесплатно коришћење неких од сервиса града Крагујевца.

Пријава се одвија попуњавањем формулара на линку.

За све додатне информације можете се обратити путем имејла israelinserbia@gmail.com.

Информације о овом такмичењу можете наћи и на сајту Бизнис иновационог центра, као и на фејсбук страници Израел у Србији