Oтворен седми по реду наградни конкурс Петар Дамјановић

Компанија ОСА рачунарски инжењеринг доо. и ове године организује јавни наградни конкурс „Петар Дамјановић“, за најбоље радове из области пројектовања конструкција и техничке документације за машине, уређаје и транспортнa средства урађене програмом AUTODESK Inventor Professional 2014.

Циљ наградног конкурса „Петар Дамјановић” је промоција јединствене повезаности креативног и продуктивног у наведеном програму која омогућава припрему конкурентног производа за пласман на тржиште у најкраћем могућем року.

Право учешћа на конкурсу имају студенти факултета или виших школа уз могућност коришћења и пробне верзије софтвера AUTODESK Inventor Professional 2014.

Награде за победнике износе 1000€ за прво место, 500€ за друго освојено место, док је 300€ намењено трећепласираном.

Основни услови које пријављени рад треба да испуни су слеећи: рад треба да представља склоп машине, уређаја или носеће конструкције од најмање 20 различитих, пројектованих делова повезаних са стандардним компонентама или без њих. Прихватиће се и пројекти дизајна (обликовања) који унапређују функционално коришћење конструкције, машине или уређаја. Рад такође треба да представља склоп машине, уређаја или носеће конструкције који има реалну употребну вредност (својом функцијом представља коначно решење или је у помоћној функцији познатог решења).

Рок за пријаву:

• за учешће на конкурсу - 01. октобар 2013.
  • за предају радова - 31. октобар 2013.

Више о програму и начину пријаве видети на: www.osa.rs

Извор:

www.najstudent.com