Отворен конкурс за пријаву за учешће у пројекту „Marketplace of ideas“

„Marketplace of ideas“ пројекат заинтересованим кандидатима пружа могућност стицања искуства у успешним компанијама које се баве информационим и комуникационим технологијама.

За учешће у пројекту могу аплицирати студенти завршне године факултета или високе школе техничког усмерења.

Конкурс је отоврен како за индивидуалне пријаве, тако и за учешће тимова.

Заинтересовани кандидати могу пријавити своје идеје или се могу пријавити за рад на задацима од стране компанија (могу пријавити неограничен број идеја и могу конкурисати за више компанијских задатака).

Након практичног дела, за полазнике програма организоваће се и програм обуке из предузетништва (Enrepreneurship Training Program) и права интелектуалне својине (Intellectual Property Rights Training Program). Резултате рада учесници овог програма представиће на завршној конференцији „Marketplace of ideas“ 2013. године.

Рок за пријаву: 30. 09. 2013.

Више о програму и начину пријаве видети  на: