Отворен конкурс KPMG Србија за пријаву за такмичење Ace the case 2014.

KPMG у Србији већ други пут организује „Ace the Case“, такмичење у решавању студија случаја, које се одржава од 27. и 28. новембра у Београду.

У првом делу овог такмичења кандидатима ће KPMG стручњаци показати како да решавају пословне проблеме, припреме презентацију и изнесу своје предлоге. У другом делу, кандидати добијају пословни случај где је потребно применити стратешко и аналитичко размишљање као и знање из економије, финансија и менаџмента.

Победнички тим осваја одлазак у Дубаи на међународно такмичење студената KICC у априлу 2015. године.

Профил кандидата:
  • студент завршне године основних или мастер студија у области ревизије, рачуноводства,финансија и менаџмента
  • •познавање енглеског језика – обавезно (интевју ће бити искључиво на енглеском језику)

За пријаву је неопходно поднети CV и мотивационо писмо на енглеском језику.

Пријава на адреси: овде

Рок за слање пријава: 07. новембар 2014. године

Више о програму и начину пријаве видети овде

Извор: studentskizivot