Отворен интернационални конкурс за дизајн етикете вина Chardonnay винарије Тиквеш

Skopje Design Week, у сарадњи са винаријом Тиквеш, расписали су конкурс за дизајн етикете за боцу вина Chardonnay од 0,75 л.

Своје радове на конкурс могу послати сви заинтересовани графички, индустријски и модни дизајнери, као и архитекте и ликовни уметници.

Пристигла дизајнерска решења прегледаће међународни жири, а 10 најбољих предлога биће изложено током Skopje Design Week-a на штанду винарије Тиквеш, од 1. до 6. октобра 2013. године.

Најбоље решење биће проглашено 6. октобра у оквиру Skopje Design Week-а, а аутор победничког дизајна добиће новчану награду у износу од 500 € и његова етикета биће део регионалне изложбе винарије Тиквеш у 2014. години.

Рок за пријаву: 15. септембар 2013.

Више о програму и начину пријаве видети на: Ministry of pleasure

Извор: Најстудент