Онлајн бесплатан курс јапанског језика и културе у оквиру летње школе Вакајама Универзитета у Јапану

Центар за јапанске студије на Вакајама Универзитету у Јапану позива све заинтересоване студенте да похађају онлајн курс јапанског језика и културе путем Zoom платформе.

Овај курс је погодан за почетнике без претходног знања јапанског језика. Настава ће се одвијати на енглеском језику. На крају курса биће додељене електронске потврде о учешћу на курсу.

Потребна документа за пријаву:

1. Пријавни формулар
  2. Мотивационо писмо на енглеском језику
  3. Сертификат о познавању енглеског језика на Б2 нивоу (уколико не поседујете званични сертификат, можете приложити скенирану страницу у индексу где стоји оцена).

Документа можете послати на мејл razvojkarijere@kg.ac.rs или донети у Центар за развој каријере и саветовање студентата (Ректорат, II спрат).

Рок за достављање документације је 21. јул 2022. године.

Више о овом програму можете погледати овде.