МОЛ Група лансира програм за дипломце- Growww 2014

• Growww, међународни програм за дипломце МОЛ Групе који за циљ има регрутовање и развој најбољих дипломаца и младих талената, отворен је за пријаве
  • МОЛ Група, путем програма Growww, сваке године ангажује више од 250 врхунских талената
  • Growww програм је актуелан у 25 компанија МОЛ Групе, у 11 земаља

МОЛ Група већ осму годину за редом нуди дипломцима јединствену прилику да кроз Growww програм за дипломце, започну своју каријеру у међународној компанији, стекну радно искуство под професионалним вођством и докажу се у интернационалној радној атмосфери. Компанија нуди више од 250 Growww позиција у области инжењерства, бизниса, информационих технологија, природних и друштвених наука. Ове године, позиције за учеснике програма отворене су у 25 компанија чланица МОЛ Групе у 11 земаља укључујући Чешку Републику, Мађарску, Ирак, Пакистан, Пољску, Румунију, Русију, Србију, Словачку и Словенију.

За благовремено обавештавање и новости о програму, молимо вас да посетите Growww Facebook страницу- GrowwwFacebook

Србија ове године други пут учествује у овом програму и с тим у вези покренућемо процес селекције за младе талентоване свршене студент за три позиције и то:

• Асистент оперативне подршке
  • Представник телефонске продаје за картице
  • Сарадник за административну подршку

Пријаве се шаљу путем електронске поште на: growww@molserbia.rs

Рок за пријаву: 15. април 2014. године

Више о програму Growww 2014  и документима који су вам потребни за пријаву можете пронаћи овде.

Извор: Najstudent