Летња школа у области економских, политичких и културних односа у Централно-европском региону, Мађарска

Са циљем остваривања нове традиције културног дијалога,  Antall József научни центар организује другу интернационалну Antall József летњу школу од 07. до 18. јула 2014. године на универзитету Eötvös Loránd у Мађарској.

Фокус програма су економски, политички и културни односи у Централно-европском региону.

Циљ програма је да омогући интернационалним студентима и младим дипломцима интензивни двонедељни практично оријентисан програм.

Профил кандидата:
  • Студенти и дипломци политичких и друштвених наука
  • 18 - 35 година старости
  • Међународно признати сертификат познавања енглеског језика

Документа потребна за пријаву:
  • Међународно признати сертификат познавања енглеског језика
  • Онлајн апликациони формулар на адреси: http://ajsummerschool.com/application.php
  • Академско писмо препоруке
  • ЦВ и мотивационо писмо

Рок за пријаву: 01. мај 2014. године

Заинтересовани кандидати плаћају таксу за учешће у износу од 70 еура.

Постоји могућност добијања стипендије.

Трошкови учешћа, пута, смештаја и хране биће рефундирани од стране Научног Центра.

Више о програму видети овде.

Извор: studentskizivot