Летња школа лидерства у Штутгарту
Алумни асоцијација Рохус и Беатрис Мумерт фондације

Алумни асоцијација Фондације Рохус и Беатрис Мумерт окупља професионалце из Централне и Југоисточне Европе и представља међународну мрежу чији је циљ унапређење друштвеног развоја као и културна размена. Полазећи од својих циљева, Асоцијација настоји да мотивише младе да буду друштвено активни и да раде на својим вештинама у циљу планирања каријере.

Летња школа лидерства је управо место где студенти могу упознати менаџере неких од најуспешнијих компанија, који ће поделити своје искуство и знање кроз предавања и решавање студија случаја.

Летња школа лидерства - Personality Development – Entrepreneurial Thinking and Engagement реализоваће се у Штутгарту (Немачка), у периоду од 05. до 10. августа 2018.

Шта се очекује од кандидата:

• летња школа лидерства намењена је студентима мастер студија у области економије, менаџмента, природних наука и инжењерства
  • заинтересовани кандидати морају одлично познавати енглески језик, а познавање немачког језика је свакако предност
  • од кандидата се очекују и добре вештине комуникације и презентовања, а пожељно је и међународно искуство и друштвена ангажованост.

Котизација - кандидати плаћају котизацију за учешће на Летњој школи у износу од 100 евра, која покрива трошкове смештаја и хране.

Путни трошкови - кандидати могу рефундирати своје путне трошкове до износа од 100 евра.

Пријава: пријава се одвија електронским путем, преко сајта Асоцијације - https://www.mummert-alumni.de/summerschool/

Рок за пријаву је 30. април 2018. године.

Селекција:

• резултати првог круга селекције биће објављени до 10. маја 2018. године
  • други круг селекције подразумева Skype –интервју
  • сви кандидати ће бити обавештени о номинацији до 01. јуна 2018.
  • потврда учешћа кандидата и уплата котизације мора се обавити до 15. јуна 2018. године.

За сва ваша питања можете контактирати Асоцијацију путем мејла:  summerschool@mummert-alumni.de

Програм Летње школе можете преузети ОВДЕ.

Постер можете видети ОВДЕ.

За све информације пратите сајт Асоцијације: https://www.mummert-alumni.de/