Летња школа економије 2015.

Институт економских наука из Београда организоваће од 13. до 17. јула 2015. године 18. Летњу школу економије. Тема овогодишње школе гласи: “How to Deal with Youth Uneployment - Danger of Losing (Another) Generation?”

Летња школа је намењена студентима економије и других сродних друштвених наука (право, политичке науке, организационе науке, социологија и сл.) који су млађи од 30 година.

Учешће у Летњој школи је бесплатно за студенте.

Покривени су трошкови смештаја (за студенте који нису из Београда) и исхране.

Званични језик школе: енглески

Документа потребна за пријаву:

• Попуњен апликациони формулар
  • Есеј на енглеском језику (500 речи на тему овогодишње Школе)
  • CV
  • Два писма препоруке (од професора или претпостављених)
  • Висок просек током академских студија (за студенте) или на крају студија (за дипломце)
  • Добро познавање енглеског језика (уколико имате доставите и потврду о знању језика)

Документа послати електронским путем на адресу summerschool@ien.bg.ac.rs или поштом на адресу Институт економских наука, Змај Јовина 12, 11 000 Београд, Србија

Рок за пријаву: 10. јун 2015. године

За више информација о овој Летњој школи, начину пријављиавања, као и другим активностима Института економских наука, можете посетити и сајт: http://www.ien.bg.ac.rs/, или добити информације путем телефона 011/26 23 055 или путем мeјла summerschool@ien.bg.ac.