Конкурс за волонтере у Одељењу за комуникације Алумни Асоцијације Западног Балкана
Званично покренута у марту 2018. године, Алумни Асоцијација западног Балкана (WBAA) је регионално удружење дипломаца који су провели део студија у иностранству, финансиран од стране програма образовања и обуке у ЕУ као што су Ерасмус+ и Марија Склодовска Кири акције.

Доступне позиције:

• Web Content Developers
  • Social Media Editor
  • Newsletter Copywriters

Волонтерски ангажман ће трајати 6 месеци, и то у периоду од маја до октобра 2018. године.

РОК ЗА ПРИЈАВУ: 29. април 2018. године

Услови за пријаву:

• Да сте са западног Балкана и да сте провели део студија у иностранству, финансиран од стране програма образовања и обуке у ЕУ као што су Ерасмус+, Еразмус Мундус заједнички мастер програми, Еразмус Мундус- Акција 2 и Марија Склодовска Кири акције.
  • Да сте регистровани члан Алумни Асоцијације Западног Балкана (https://www.western-balkans-alumni.eu/membership/)
  • Веома добре усмене и писмене вештине енглеског језика;
  • Изврсне комуникационе вештине;
  • Познавање структуре и активности Алумни Асоцијације Западног Балкана
  • Активно учешће у активностима Алумни Асоцијације Западног Балкана
  • Мотивација за даље развијање Алумни Асоцијације Западног Балкана

Очекивани задаци:

• Промоција WBAA путем веб странице;
  • Промоција WBAA путем друштвених медија (Facebook, Linkedin и Twitter);
  • Промоција развоја WBAA и високог образовања на западном Балкану и Европи путем месечног билтена.

Како се пријавити?

Мотивиcaни појединци су позвани да поднесу своје пријаве за наведене позиције слањем своје биографије и изјаве о заинтересованости на info@western-balkans-alumni.eu до 29. априла 2018. године. Молимо, наведите у предмету Ваше е-поште име позиције за које се пријављујете.

Више информација о Алумни Асоцијацији Западног Балкана погледајте ОВДЕ.