Конкурс за студентску праксу

Драги студенти и дипломци,

Уколико желите да стекнете ново, практично искуство, обогатите своја знања новим садржајима и упознате се са радом Центра за едукацију АБЦ, пријавите се за програм студентске праксе који Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу реализује у сарадњи са Центром за едукацију АБЦ- Школом језика, рачунара и савременог бизниса из Крагујевца.

Конкурс за пријаву студената, апсолвената и дипломаца Универзитета у Крагујевцу за праксу у Центру за едукацију АБЦ- Школи језика, рачунара и савременог бизниса

Рок за пријаву: 05. март 2015. године, до 12:00 сати

Конкурс је отворен за две позиције:

1. ПРЕДАВАЧ НА ПОЧЕТНОМ КУРСУ РАЧУНАРА (индивидуални или групни часови)

2. ДИЗАЈНЕР (web дизајн, дизајнирање графичких производа за потребе АБЦ-а)

Профил кандидата за позицију број 1:

• студенти свих нивоа студија, апсолвенти и дипломци свих факултета Универзитета у Крагујевцу
  • одлично познавање рада на рачунару- рад са фајловима и фолдерима
  • одлично познавање Microsoft Office програмског пакета (посебно Excel и Word)
  • одличне вештине и концепти који се односе на веб прегледавање, ефикасно претраживање информација, online комуникације и Е-mail комуникација
  •  познавање енглеског језика

Профил кандидата за позицију број 2:

• Креативност
  • Развијена способност естетске процене
  • Постојан смисао за техничке проблеме и просторне односе
  • Познавање рачунарских програма у области дизајна
  • Познавање енглеског језика

Обе позиције подразумевају и рад на промоцији Центра за едукацију АБЦ (abcakademija.rs и abc.edu.rs) на друштвеним мрежама и другим каналима за промоцију.

Дужина трајања пракса, као и радно време, биће договорена са Центром за едукацију АБЦ, по одабиру кандидата. Програмом праксе предвиђена је и мања новчана накнада.

Сви пријављени кандидати ће по истеку рока за пријаву бити позвани на интервју.

Документа за пријаву:

• ЦВ
  • Мотивационо писмо
  • Потврда са факултета (или копија индекса), односно уверење о дипломирању

Сви заинтересовани кандидати могу послати пријавна документа на: razvojkarijere@kg.ac.rs  (у поље предмет мејла уписати Пријава за праксу у Центру за едукацију АБЦ) или  их донети лично у Центар (Ректорат, 2. спрат зграда између Правног и Економског факултета), од 8:00 до 16:00 часова, са назнаком за коју позицију се пријављујете.