Конкурс за стипендије за студирање на Универзитету „АДА“ у  Републици Азербејџан у школској 2018/2019. години

Амбасада републике Азербејџан доставила је Министарству просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије информацију о могућности студирања на Универзитету „АДА“ у Азербејџану. Поменути Универзитет предлаже образовне програме основних и мастер академских студија за следеће смерове, за школску 2018/2019. годину:

Основне академске студије:

• Јавни односи
  • Међународне студије
  • Економија
  • Компјутерске науке
  • Информационе технологије
  • Рачунарски инжењеринг
  • Пословна администрација

Мастер академске студије:

• Јавна управа
  • Дипломатија и међународни односи
  • Пословна администрација
  • Менаџмент у образовању

Страни студенти такође имају могућност да добију стипендију Али-Мердан бег Топчубашев. Стипендија обухвата само школарину, у целини или делимично. Све друге трошкове сносе студенти.

Детаљне информације о програмима стипендирања и о начину аплицирања могу се добити на сајту Универзитета „АДА“ ОВДЕ

Рок за пријаву је 05. април 2018. године